Stojíme si za svou prací

Jsme Winning Estate, developerská společnost zabývající se primárně rezidenční výstavbou. Patříme do silné a stabilní skupiny společností Winning Group a.s., jejíž portfolio se dynamicky rozrůstá.
V roce 2018 jsme realizovaly úspěšný pilotní projekt Rezidence u zámku v Oslavanech, který v prestižní soutěži „Realitní projekt roku“ získal nejvyšší ocenění – Cenu odborné poroty pro Jihomoravský kraj včetně Brna. Tato cenná zpětná vazba je pro nás závazkem vůči vám, našim stávajícím i novým klientům. Právě pro vás totiž pečlivě vytváříme stavby vysoce účelné, nadčasové a reprezentativní, stejně tak jako klademe důraz na transparentní a přímou komunikaci a návaznost služeb pojících se s investicí do vysněného bydlení.

winningestate.cz
winninggroup.cz

Naši prodejci

Bc. Kateřina Jelínková
sales manager
Anna Vávrová
sales manager

Provádíme individuální prohlídky.
V případě zájmu o individuální prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Rádi s Vámi na stavbu vyrazíme.

 
 
Aktuální projekty

Slovákova XII  Rezidenční výstavba

Slovákova XII je moderní bytový dům, který se nachází v nejžádanější lokalitě na dosah historického centra Brna a nabízí 38 jednotek s parkováním pro rezidenty. Nový bytový dům charakterizuje moderní architektura, vysoký standard vybavení a kvalita použitých materiálů. Nabízené dispozice jsou od 1+kk až po 4+kk s výměrami od 45 m2 po 235 m2 včetně teras a balkonů.
Aktuální projekty

Rodinné domy Padochov

Rodinné domy Padochov jsou moderním komplexem domů s rozsáhlými zahradami. Projekt nabízí šest řadových domů o rozloze 120 m² až 129 m², jež jsou řešeny jako dvojpodlažní sestavy jednoduchých kubických tvarů s plochou střechou. Každý dům má svoji vlastní zahradu, příjezdovou cestu a garáž. Dispoziční řešení domů je koncepčně obdobné. 


Formulář

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a dohodnout si osobní schůzku.
* Povinný údaj