Stojíme si za svou prací

Jsme Winning Estate, developerská společnost zabývající se primárně rezidenční výstavbou. Patříme do silné a stabilní skupiny společností Winning Group a.s., jejíž portfolio se dynamicky rozrůstá.
V roce 2018 jsme realizovaly úspěšný pilotní projekt Rezidence u zámku v Oslavanech, který v prestižní soutěži „Realitní projekt roku“ získal nejvyšší ocenění – Cenu odborné poroty pro Jihomoravský kraj včetně Brna. Tato cenná zpětná vazba je pro nás závazkem vůči vám, našim stávajícím i novým klientům. Právě pro vás totiž pečlivě vytváříme stavby vysoce účelné, nadčasové a reprezentativní, stejně tak jako klademe důraz na transparentní a přímou komunikaci a návaznost služeb pojících se s investicí do vysněného bydlení.

winningestate.cz
winninggroup.cz

Naši prodejci

Bc. Kateřina Jelínková
sales manager
Ing. Lucie Štrejtová
sales manager
Aktuální projekty

Rezidence Bučovické terasy – II. etapa – Výstavba bytového domu 

Výstavba bytového domu Z v rámci II. etapy byla zahájena na začátku dubna 2021. Tato budova je naprojektována v moderním stavebním pojetí s okouzlujícími výhledy. Předpokládaný termín dokončení 3Q/2022. V tuto chvíli jsou všechny bytové jednotky již vyprodány.
Aktuální projekty

Rodinné domy Padochov

Rodinné domy Padochov jsou moderním komplexem domů s rozsáhlými zahradami. Projekt nabízí šest řadových domů o rozloze 120 m² až 129 m², jež jsou řešeny jako dvojpodlažní sestavy jednoduchých kubických tvarů s plochou střechou. Každý dům má svoji vlastní zahradu, příjezdovou cestu a garáž. Dispoziční řešení domů je koncepčně obdobné. 


Formulář

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a dohodnout si osobní schůzku.
* Povinný údaj